hostgener

Sıra Bulucu

Ücretsiz sıra bulucu sistemi ile internet sitenizin Google'da kaçıncı sırada olduğunu öğrenebilirsiniz.


Sıra Bulucu

Makale yazarlarının veya internet sitesi sahiplerinin en önemli motivasyonlarından bir tanesinin Google'da ki konumlarının olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Bu yüzden sitemizdeki Google sıra bulucu aracı sizin kaçıncı sırada olduğunuzu bulmaktadır. Sıra bulucuyu mobil veya masaüstü diye ayırabilirsiniz. Aynı zamanda ilk 10 veya ilk 100 sıra sonucunu sorgulayabilirsiniz.

Sıra Bulucu Nedir?

Turkwebmaster.net sıra bulucu sizin web sitenizin Google arama sonuçlarında kaçıncı sırada olduğunuzu bulmanıza yardım eden bir araçtır. Sitemizden yaptığınız sorgu ile kaçıncı sırada olduğunuzu rahatlıkla bulabilirsiniz. İnternet sitemizde ücretsiz Google sıra bulucuyu sizler için aktif hale getirdik. Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Google Sıra Bulucu

Sizler için hazırlamış olduğumuz, tamamen turkwebmaster.net yazılımcılarının kodlamış olduğu Google sıra bulucu sizlerin bilgisayar başında yapacağınız basit iki üç sorgu ile internet sitenizin kaçıncı sırada olduğunu kontrol edebilirsiniz. Kaçıncı sırada olduğunuzu bilip buna göre SEO çalışmaları yapabilirsiniz ve rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Daha fazla SEO çalışması yapıp üst sıralara çıkabilirsiniz. Üst sıralara çıktığınızı sıra bulucu aracımız ile teyit edebilir ve daha fazla motivasyonunuzu arttırmış olursunuz. Yazılımımız sürekli güncellenmekte olup, amacımız sizlere her zaman en doğru sonucu vermektir.
Üst